UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip
0

Sepetim

Popüler Ürünler

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ödemeyi Hangi Yollar ile Tamamlayabilirim?

  1 - Kredi kartı: VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

  2 - Havale / EFT: Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

  3 - Telefonda Kredi Kartı: Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

  Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.

 • Ödeme İşleminin Tamamlanmasının Ardından Bana Bilgi Verilecek Mi?

  Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

 • Siparişime Yol Ücreti Dahil Mi?

  Yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Merkezde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda kargo ücreti alınacaktır.

 • Ürünler Resimdekinden Farklı Gönderilir Mi?

  Ürün resimlerinde gözüken oyuncak, cam, renkli boncuklar gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir malzeme veya aynı malzemenin başka bir rengi kullanılabilir. 

 • Siparişlerim Hangi Saatlerde Teslim Edilir?

  7 gün içerisinde 09:00 - 13:30, 09:00 - 18:00, 12:30 - 18:00 ve 18:00 - 22:30 saat dilimleri arasında istediğiniz ürün sevdiklerinize ulaştırılır. Kastamonu merkezde bulunmamız dolayısıyla Kastamonu merkeze göndereceğiniz siparişler daha hızlı teslim edilmektedir.

 • Alıcıya Ulaşılamaması Durumunda Siparişler Nereye Teslim Edilir?

  Yerlerinde bulunamayan alıcıların ürünleri, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim ve soyadı alınarak teslim edilir. Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, ürünler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

 • Siparişimin Gönderim Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

  Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra siz iletilen sipariş numaranızla, gerek sitemizdeki sipariş takip sayfasından, gerekse (0366) 212 51 58 'i arayarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

 • Sipariş Verdikten Sonra Siparişim Üzerinde Adres ve Tarih Değişikliği Yapabilir Miyim?

  Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez. (0366) 212 55 58 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz.

 • Ürünümün Teslimatı SMS İle Bildirilecek Mi?

  Siparişiniz sipariş ekranında verdiğiniz telefona ürün alıcıya teslim edildikten sonra SMS aracılığı ile bildirilecektir. Lürfen sipariş esnasında bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olunuz

 • Ürünüm Cumartesi ve Pazar Günleri Gider Mi?

  Sitemiz her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller hariç geri kalan tüm günler ürünlerimizi alabilirsiniz

 • Özel Günlerde Teslimat Nasıl Gerçekleşiyor?

  Özel günlerde (Öğretmenler Günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm ürün teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve yoğunluktan dolayı normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

 • Ürün Gönderimi Hangi İl ve İlçelere Yapılmaktadır?

  Ürün gönderimleri Türkiye'nin tüm illerine gerçekleşmektedir.

 • Ürünleriniz Organik Mi?

  Kesinlikle ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Kastamonunun doğal güzelliklerini doğal ürünlerimizle sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mergüze Organik Gıda Kastamonu Ürünleri